sobota, 18 lutego 2012

Rimmel Gentle Eye Make Up Remover

Hej, hej :)
Przybywam do Was z recenzją płynu do demakijażu oczu Rimmel Gentle Eye Make Up Remover.


Cena: w świątecznym zestawie z tuszem Rimmel ok. 21-23 złote, nie mam pojęcia czy w Polsce jest dostępny samodzielnie, ale nie rzucił mi się w oczy ;)
Pojemność: 125ml
Opakowanie: wygodne, smukłe
Dostępność: przyuważyłam tylko w tym świątecznym zestawie w Rossmannie
Działanie: z założenia producenta: zmywa nawet wodoodporny tusz. Zgadzam się, ale trzeba trochę mocniej potraktować oko ;). Ze zwykłym dziennym makijażem nie ma problemu. Ja mocno się nie maluję, więc dla mnie działa zadowalająco.
Podrażnienia: niestety tutaj muszę to rozpatrzeć :(. Na początku był świetny, delikatny, nic nie podrażniał, jednak po dłuższym stosowaniu zaczęły mnie piec i swędzieć oczy. Nie było żadnej reakcji alergicznej w postaci krostek, ale swędzenie i pieczenie owszem. Oczy były też delikatnie zaczerwienione. Postanowiłam ograniczyć jego używanie tylko do zmywania takich błyszczących, odrobinę mocniejszych, imprezowych makijaży oczu i do wodoodpornego tuszu. Przy sporadycznym użytkowaniu nic mnie nie swędzi. Na co dzień całą twarz zmywam micelarnym żelem z Biedronki ( który notabene ma taki sam skład jak Tołpa za ok. 25 złociszy ;) ) i jest dobrze. Tylko od wielkiego dzwona mam w zanadrzu ten płyn Rimmela.
Polecam?: jeśli ktoś ma wrażliwe oczy to wolałabym z nim uważać.
Czy kupię ponownie?: nie. Podejrzewam, że wrócę do dwufazowej Ziajki, która jest moim zdaniem o niebo lepsza od tego płynu, albo będę próbować z płynem Wrażliwa Natura z AA :)

Miałyście ten płyn do demakijażu? Jaka jest Wasza opinia na jego temat? Może macie jakiegoś ulubieńca godnego polecenia? Z chęcią wypróbuję :)
Xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo Ci dziękuję za każdy szczery komentarz.
Na każdy staram się odpowiedzieć pod postem :)
Jeśli chcesz zostać na dłużej - zaobserwuj :)
Daruj sobie ogólny i nieodnoszący się do posta komentarz w zestawie z autoreklamą, bo mnie do siebie zniechęcasz.